#Hospitality pop-up

Zážitkový workshop plný inspirace a nových trendů

Nechte se vyburcovat k novým nápadům a ukažte světu, že nejste pouze ubytovací zařízení, ale místo s příslibem jedinečných zážitků. Hospitality pop-up je unikátní akce, která spojuje zajímavé informace s osobním zážitkem.

Překvapení pro umocnění zážitku
Tématické občerstvení
Pracovní sešit nadupaný inspirací

Hlavní témata workshopu

Loajalita v hotelnictví (zákaznická loajalita a loajalita ke značce)
Pečujete dostatečně o stálou klientelu? Věrnost se vyplácí. Budujte komunitu spokojených hostů s radostí a bez vytěžujících marketingových nástrojů.
Efektivní online komunikace ubytovacího zařízení
Využívejte online prostor naplno a buďte Insta-friendly místem.
Neurověda v hotelnictví
Jak hosty oslovit všemi smysly? Význam pocitů a emocí v zákaznické zkušenosti pro skutečný úspěch.
Přednášející: Jaroslava Juříčková, Kateřina Cinklová
Uvozovky

Skrze zážitkový workshop chceme přispět k udržitelnosti krásného oboru #hospitality a nakazit ostatní nadšením pro hotelnictví. Půldenní program této akce má za cíl jediné – aby účastníky bavil a obohatil je o nové nápady, díky kterým mohou posouvat kupředu nejen své ubytovací zařízení, ale přirozeně i celý obor.

Workshop je určen pro všechny, kteří chtějí dělat hotelnictví upřímně a #hostitsrdcem.
Rám

Čím je workshop unikátní

  • Konkrétní aplikace na obor hotelnictví
  • Teoretický výklad obohacený o mnoho příkladů z praxe a praktických tipů, jak prohlubovat autenticitu vašeho ubytovacího zařízení efektivně a s radostí
  • Celý workshop je sestaven s důrazem na osobní zážitek každého z účastníků
  • Originální pracovní materiály, které vám budou sloužit ještě dlouho po skončení akce
  • Pro každý workshop vybírám zajímavé prostory 🙂

Pro koho je workshop určen

Workshop je určen pro všechny zaměstnance, provozní i majitele menších a středních ubytovacích zařízení (hotely, penziony, apartmány atd.), ale i pro všechny, kteří chtějí do oboru #hospitality teprve vstoupit a hledají originální zdroj inspirace.
Je jedno, jestli jste srdcem housekeepingu, hotelových snídaní, nebo máte na starost marketing – v hotelnictví záleží na energii každého člena týmu.

Co se naučíte / bližší informace

Pokud máte pocit, že začínáte ztrácet sami sebe, jste zacykleni v každodenním provozu a nezbývá vám čas na to zásadní – kreativní nápady, péči o stálou klientelu, natož o neustále vylepšování konceptu, může být účast na Zážitkovém workshopu tím správným impulsem pro případné změny. Doby, kdy ubytovacímu zařízení stačilo udělat jednu sérii fotek, napsat základní popisek a nechat se zalistovat, jsou pryč. Dnešní doba si žádá proaktivní a kreativní přístup na všech frontách.

Do 31. října 2023 možnost zrušení zdarma. Následně je Váš zájem o workshop potvrzen zaplacením celkové ceny (1590 Kč). Tato částka je nevratná. Avšak chápeme, že se může stát ledacos. V případě, že za Vás najdeme náhradu, celou částku Vám obratem vrátíme.

Celou akcí Vás provede Jarka Juříčková a Katka Cinklová. Obě pracují na volné noze v oboru hotelnictví a svou práci berou jako poslání. Jarka Vám představí koncept neuromarketingu v oboru hospitality a různé pohledy na budování loajality. Katka Vám přiblíží možnosti prezentace v on-line světě (sociální sítě, on-line portály) a s ní související příležitosti pro šíření povědomí o Vašem podniku.

Celá akce je koncipována do sekvence 3 přednášek. To však není vše - těšit se můžete na praktické cvičení z oboru i kreativní tvorbu, díky které bude Váš zážitek z akce doslova personalizovaný. Po celou dobu bude k dispozici vynikající občerstvení včetně výběrové kávy. Prostor bude i na vzájemnou diskuzi s námi i ostatními účastníky. Chceme, abyste si z workshopu odnesli zejména nové nápady a hodnotnou inspiraci, proto se jedná o komorní akci pro omezený počet osob.

Program je nabitý, proto všechny registrované účastníky požádáme o dřívější příchod, nejpozději však v 8:50 hodin. Začínáme v 9:00 hodin a chceme se s Vámi ještě před začátkem v klidu přivítat a ve spolupráci s kavárnou plnohodnotně a v klidu pohostit. :)

Pro tuto událost jsme vybrali krásnou kavárnu Jako doma pod věží ve Frýdku-Místku (Na Půstkách 68). Aktuálně je rezervovaný menší salonek, ale v případě většího zájmu máme prostor akci lehce "nafouknout" pro další zájemce. Celá akce bude každopádně v úzkém kruhu zájemců.

Bylo nám skvěle. Děkujeme za inspiraci a krásně strávený čas.
Lenka Janíková

Fotogalerie

Upozornění před registrací

Účastí na workshopu riskujete, že nad hotelnictvím začnete přemýšlet jinak.

Nejbližší workshop

Téma občerstvení: tradiční podzimní plody
Místo konání: Kavárna Jako doma pod věží, Frýdek-Místek
Termín: 16/11/2023, 09:00 - 12:00
Volná místa: 1/10
Cena 1590 Kč (nejsem plátce DPH)

    Kontaktní formulář