Reference

Jak spolupráci se mnou hodnotí mí klienti? Co všechno pro ně dělám? Zjistěte, jestli jsem pro Vás ten správný parťák do týmu.

Rám

Chtěla bych se podělit o to, jak výjimečný zážitek byl workshop ve Frýdku-Místku s Jarkou. Neokoukaný pohled na hotelnictví a spousta inspirace a příkladů, které vám pomohou se nad přístupem k pohostinnosti zamyslet a uvést to, co je vám blízké a s čím souhlasíte do praxe. Oceňuju příjemnou atmosféru a individuální přístup a velmi ráda bych se v budoucnu zúčastnila dalšího příjemného vzdělávacího dopoledne. Jako člověk z hotelnictví, jsem velmi vnímavá k přístupu ostatních lidí a musím říct, že na tomto workshopu jsem se cítila opravdu vítaná a s kolegyněmi se nám ani nechtělo jet domů. 😊 Aromaterapie na konci workshopu byla třešničkou na dortu. Moc vám, Jarko, děkujeme a věřím, že jsme se neviděly naposled. 👐🏼

Štěpánka Polášková

Zážitkový workshop

Velice děkujeme s nastavením konceptu otevření nové restaurace a vytvoření grafického návrhu. Byli jsme spokojeni, profesionální přístup a rychlé zpracování. Doporučujeme a těšíme se na další spolupráci.

Jiří Svoboda (Majitel)

Restaurace V Pivovaře, Poděbrady

Absolútna spokojnosť! Ďakujeme za pripravenie hotelových príspevkov v rámci mailingu, ktoré boli profesionálne a hlavne rýchlo pripravené 🙂
Úžasný prístup k práci, ktorý si moc vážíme.
Už sa tešíme na ďalšiu spoluprácu!

Dominika Kováčová (Hotel Manager)

MeetMe23

Jarka je specialista v oblasti online marketingu se zkušenostmi a praxí z renomovaných firem. V naší oblasti (hotelnictví) dokázala udělat rozbor stavu, doporučit kanály pro marketing a následně nastavit vše v potřebném rozsahu. Poradí si se sociálními sítěmi, PPC reklamou i nastavením webových stránek. To vše za velmi solidní cenu. Určitě doporučuji a znovu rád využiji její služby.

Jan Krejčí (Majitel hotelu)

Hotel Starý mlýn

Jarka Juříčková je již několik let pravou rukou managementu resortu Lesní Lázně. Naprosto bezproblémová, velmi inspirativní a intenzivní spolupráce v oblasti kompletního brand marketingu. Spolehlivost, rychlost, loajalita, lidský přístup, pozitivní energie, profesionalita… děkujeme Jarko :-)

Pavlína Majtánová (Hotel Manager)

Resort Lesní Lázně Zvánovice (congress & wellness)
Vila pod Černou horou, Rožnov pod Radhoštěm
Jarka mi pomohla s kompletním nastavením prezentace apartmánu a vily na prodejních kanálech a webových stránkách. Aktivně pracuje s cenotvorbou a kdykoliv se na ní mohu obrátit o radu, vždy je ochotná a navíc moc milá. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Marcela Svobodová (Majitelka)

Vila a Apartmán pod Černou horou, Rožnov pod Radhoštěm

Jarku Juříčkovou můžeme po více než roční spolupráci jen doporučit. Pečlivě se starala o správu našich sociálních médií, psala články na webové stránky a aktivně reagovala na veškeré reference od našich hostů. Velmi si ceníme zejména jejího osobního přístupu.

Miloslav Frídl (Restaurant Manager)

Restaurace U Malířů 1543

S paní Juříčkovou spolupracuji od května 2018. Spolupráci považuji za velmi dobrou. Paní Juříčková se velmi dobře orientuje v marketingových nástrojích ( PPC kampaně, akce na sociálních sítích apod.). Vytváří pro nás i návrhy balíčků, prodejní akce v jednotlivých ročních obdobích. Výborně se orientuje i v hotelovém, rezervačním a provozním systému Better Hotel. Je velmi flexibilní, pracovitá a hlavně velmi rychlá. Velmi u ní oceňuji i loajalitu vůči našemu hotelu. Po letech hledání marketingového odborníka pro náš hotel si myslím, že v osobě paní Juříčkové jsme našli správného člověka.

Jan Peřinka (majitel hotelu)

Wellness hotel Peras

Vážená paní Juříčková, nejvíce oceňuji Váš pozitivní přístup a zápal pro věc s velmi profesionálním přístupem. Díky spolupráci v Vámi jsme získali představu, jak začít a dále rozvíjet oblast digitálního marketingu a získávat více klientů a zlepšit známost značky naší firmy.

Petr Maličovský MBA (Managing Director / Jednatel)

URS Czech

Hotel Hoffmeister & Spa, pětihvězdičkový hotel na Malé Straně v Praze spolupracuje s paní Juříčkovou již třetím rokem. Spolupracujeme na offline i online bázi při přípravě rozesílek, marketingových podkladů, příprav pro online portály pro všechna střediska hotelu (ubytování, restaurace, hotelové lázně). Spolupráce je velice efektivní a projevuje se měsíčně velmi pozitivně i na výnosových výsledcích.
Ing. Juříčkovou za hotel Hoffmeister velmi doporučujeme.

Ivana Michalová (Hotel Manager)

Hotel Hoffmeister & Spa