Reference

Jak spolupráci se mnou hodnotí mí klienti? Co všechno pro ně dělám? Zjistěte, jestli jsem pro Vás ten správný parťák do týmu.

Rám

Absolútna spokojnosť! Ďakujeme za pripravenie hotelových príspevkov v rámci mailingu, ktoré boli profesionálne a hlavne rýchlo pripravené 🙂
Úžasný prístup k práci, ktorý si moc vážime.
Už sa tešíme na ďalšiu spoluprácu!

Dominika Kováčová (Hotel Manager)

MeetMe23

Jarka je specialista v oblasti online marketingu se zkušenostmi a praxí z renomovaných firem. V naší oblasti (hotelnictví) dokázala udělat rozbor stavu, doporučit kanály pro marketing a následně nastavit vše v potřebném rozsahu. Poradí si se sociálními sítěmi, PPC reklamou i nastavením webových stránek. To vše za velmi solidní cenu. Určitě doporučuji a znovu rád využiji její služby.

Jan Krejčí (Majitel hotelu)

Hotel Starý mlýn

Jarka Juříčková je již několik let pravou rukou managementu resortu Lesní Lázně. Naprosto bezproblémová, velmi inspirativní a intenzivní spolupráce v oblasti kompletního brand marketingu. Spolehlivost, rychlost, loajalita, lidský přístup, pozitivní energie, profesionalita… děkujeme Jarko :-)

Pavlína Majtánová (Hotel Manager)

Resort Lesní Lázně Zvánovice (congress & wellness)
Vila pod Černou horou, Rožnov pod Radhoštěm
Jarka mi pomohla s kompletním nastavením prezentace apartmánu a vily na prodejních kanálech a webových stránkách. Aktivně pracuje s cenotvorbou a kdykoliv se na ní mohu obrátit o radu, vždy je ochotná a navíc moc milá. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Marcela Svobodová (Majitelka)

Vila a Apartmán pod Černou horou, Rožnov pod Radhoštěm

Jarku Juříčkovou můžeme po více než roční spolupráci jen doporučit. Pečlivě se starala o správu našich sociálních médií, psala články na webové stránky a aktivně reagovala na veškeré reference od našich hostů. Velmi si ceníme zejména jejího osobního přístupu.

Miloslav Frídl (Restaurant Manager)

Restaurace U Malířů 1543

S paní Juříčkovou spolupracuji od května 2018. Spolupráci považuji za velmi dobrou. Paní Juříčková se velmi dobře orientuje v marketingových nástrojích ( PPC kampaně, akce na sociálních sítích apod.). Vytváří pro nás i návrhy balíčků, prodejní akce v jednotlivých ročních obdobích. Výborně se orientuje i v hotelovém, rezervačním a provozním systému Better Hotel. Je velmi flexibilní, pracovitá a hlavně velmi rychlá. Velmi u ní oceňuji i loajalitu vůči našemu hotelu. Po letech hledání marketingového odborníka pro náš hotel si myslím, že v osobě paní Juříčkové jsme našli správného člověka.

Jan Peřinka (majitel hotelu)

Wellness hotel Peras

Perfektní a milá spolupráce, vřele doporučuji pro veškeré marketingové a komunikační aktivity firem i jednotlivců.

Jana Maria Kotsiopulu

Praha Vaccines

Vážená paní Juříčková, nejvíce oceňuji Váš pozitivní přístup a zápal pro věc s velmi profesionálním přístupem. Díky spolupráci v Vámi jsme získali představu, jak začít a dále rozvíjet oblast digitálního marketingu a získávat více klientů a zlepšit známost značky naší firmy.

Petr Maličovský MBA (Managing Director / Jednatel)

URS Czech

Hotel Hoffmeister & Spa, pětihvězdičkový hotel na Malé Straně v Praze spolupracuje s paní Juříčkovou již třetím rokem. Spolupracujeme na offline i online bázi při přípravě rozesílek, marketingových podkladů, příprav pro online portály pro všechna střediska hotelu (ubytování, restaurace, hotelové lázně). Spolupráce je velice efektivní a projevuje se měsíčně velmi pozitivně i na výnosových výsledcích.
Ing. Juříčkovou za hotel Hoffmeister velmi doporučujeme.

Ivana Michalová (Hotel Manager)

Hotel Hoffmeister & Spa

Pro koho tu jsem?

  • Pro ty, které trápí profesní slepota a ocenili by nezávislý pohled
  • Pro ty, kteří chtějí své ubytovací zařízení posunout dále
  • Pro ty, kterým chybí nové nápady
  • Pro ty, kteří jsou pohlceni provozem a nemají čas na kreativní činnost
  • Pro ty, kteří by ocenili parťáka , který jim pomůže plnit středně a dlouhodobé cíle
  • Pro ty, kteří chtějí definovat vizi podniku a nasměrovat celý tým jedním směrem
  • Pro ty, kteří chtějí zvýšit tržby díky jedinečnosti svého ubytovacího zařízení
  • Pro ty, kteří si chtějí hlavní prodejní kroky dělat sami, ale ocenili by občasnou výpomoc a radu
  • Pro ty, kteří chtějí přestat sledovat konkurenci a pořádně to rozjet po své vlastní ose

Pokud jste se alespoň v jednom bodě našli, je docela možné,
že nám to spolu bude klapat.