O spolupráci

Obecné informace pro spolupráci se mnou. Nejčastější otázky, které dostávám.

Rám
PRACUJETE PRO JINÉ OBORY NEŽ HOTELNICTVÍ?
Ano. Zaměřuji se hlavně na hotelnictví a cestovní ruch obecně. Pravidelně ale pracuji i na projektech z jiných oborů – ISO certifikace, kosmetika, malé obchody apod.
KDY MŮŽEME ZAČÍT?
V průběhu první schůzky si rozvrhneme časový harmonogram celého zadání, ze kterého budeme vycházet. Zpravidla pracuji na několika projektech zároveň, ale kvalita odvedené práce je vždy na prvním místě. Zpravidla můžeme spolupráci začít do 1 měsíce od první konzultační schůzky.
KOLIK SI ÚČTUJETE?
Každá spolupráce je velmi individuální a cenová kalkulace bude vycházet z vašich potřeb a objemu aktivit. Vždy však vycházím z hodinové sazby 1100 Kč (nejsem plátcem DPH). Pro začátek nabízím startovací balíček v hodnotě 3500 Kč, který zahrnuje konzultaci s následnou prezentací doporučení na předem stanovené téma (zlepšení služeb, věrnostní program na míru atd.) V každém případě mě v případě zájmu neváhejte kontakt pro kompletní ceník.
KDE SE POHYBUJETE NEJČASTĚJI?
Aktuálně bydlím v Praze, ale pravidelně mě najdete v Třeboni a Rožnově pod Radhoštěm. V každém případě spolupracuji s klienty po celé ČR a osobní schůzku lze domluvit v případě potřeby kdekoliv.

Chci spokojený podnik