Úplně první #Hospitality pop-up v ČR

Splněný sen o akci pro kohokoliv z oboru ubytovacích služeb, protože v hotelnictví záleží na energii každého člena týmu.

Rám

Ve čtvrtek 16. listopadu 2023 proběhl ve Frýdku-Místku úplně první #Hospitality pop-up, zážitkový workshop pro kohokoliv z oboru ubytovacích služeb. Narovinu říkám, že se tady nechci chvástat tím, jak moc se akce vydařila. Myslím, že to mohou objektivně posoudit pouze účastníci. Za mě osobně mohu říct jediné – na akci se přihlásili a dorazili neskutečně sympatičtí lidé, kteří svou energií přispěli k uvolněné a báječné atmosféře celého dopoledne a za to jim všem touto cestou nesmírně děkuji.

Proč #Hospitality pop-up

Několik let jsem měla sen uspořádat akci, která bude určena pro kohokoliv z oboru ubytovacích služeb, z malých i velkých ubytovacích zařízení a jejíž hlavním tématem bude zkrátka a jednoduše pohostinnost. Pohostinnost má bohužel jeden vážný „problém“ dnešní moderní doby – nedá se změřit ani zvážit. Přesto jsem přesvědčená o tom, že bez upřímné pohostinnosti nemůže mít horský apartmán ani velký městský hotel skutečný úspěch.

A proč #Hospitality pop-up? Hospitality je tak nádherné anglické slovo, které se v českém překladu bohužel omezuje nejčastěji na hotelnictví nebo pohostinství. Hospitality znamená ale mnohem více. Proto jsem zůstala u anglické verze, která přirozeně zastřešuje nejen hotely, ale třeba i roubenky a apartmány. Mým cílem bylo vytvořit akci, na které nebudu účastníky učit, ale spíše inspirovat k prohlubování jejich osobní, autentické pohostinnosti. Všichni víme, že nejlépe si něco zapamatujeme díky příkladům a osobním zážitkům. Proto pop-up, akce kombinující nový zdroj informací a osobní zážitek, který jsem postavila na více pilíř.

 

Nechybělo tematické občerstvení (Tradiční podzimní plody) v podání skvělé kavárny Jako doma pod věží, ale i aromaterapeutická tvorba pro umocnění tématu neurovědy.

Strážný anděl mojí myšlenky

I přesto, že jsem v oboru již více než 10 let a neustále se snažím vzdělávat, dlouhou dobu jsem neměla odvahu tento typ akce uspořádat. Kateřina Cinklová, se kterou se známe dnes již 7 let díky společné práci pro jeden hotel, byla před několika měsíci tím impulzem. Vždy mi v pozadí nesmírně fandila a dodávala důvěru v to, v co obě věříme na naší vlastní #hospitality cestě.

Člověk nikdy nedokáže všechno úplně sám a život nám vždy pošle nějaké „pomocníky“, abychom se mohli posunout a udrželi se na své vysněné cestě. I já to tak mám od samého začátku v oboru hotelnictví a dodnes jsem některým lidem nesmírně vděčná za jejich podporu v podobě slov i nových příležitostí. Také si ale – kupodivu díky józe – uvědomuji, že kolo hojnosti a úspěchu se může točit pouze tehdy, když je dávání a přijímání v rovnováze. Proto se snažím tuto energii posílat dále do světa. Přizvat Káťu ke spolupořádání úplně prvního konání #Hospitality pop-upu bylo proto samozřejmostí a pevně věřím, že jí to dodalo sebedůvěru v tom, jak úžasným člověkem je v osobní i profesní rovině. Její přednáška byla totiž perfektní a já pevně věřím, že to nebyla naše poslední společná akce. 😊

Nová kapitola odstartována

Díky krásným ohlasům na akci mohu již nyní prozradit, že #Hospitality pop-up č.2 proběhne na jaře 2024 v Třeboni. Ano, i přesto že žiji v Praze, snažím se reagovat na to, co mi sdělilo již více lidí z oboru – všechny akce se konají zpravidla jen v Praze. V každém případě pro rok 2024 plánuji i celodenní zážitkový workshop, který proběhne právě v Praze a v rámci kterého půjdeme v tématech loajalitu a neuromarketingu mnohem více do hloubky.

Pokud milujete hotelnictví a chcete prohlubovat zážitky svých hostů naplno, tak se máte rozhodně na co těšit.

Mějte krásné dny a pokud věříte, že nadešel čas zpomalit a hostit, tak se s vámi moc ráda setkám osobně na některé z plánovaných akcí.

Jarka Juříčková

 

Chcete dorazit na další akci?

V případě zájmu o účast na #Hospitality pop-up č.2 v Třeboni se můžete nezávazně registrovat na jarka@spokojenypodnik.cz. Všechny plánované akce jsou od začátku koncipovány pro omezený okruh osob.

Chci spokojený podnik