Zákaznická loajalita

Největším pokladem každého ubytovacího zařízení je pravidelně se vracející komunita spokojených hostů. Právě o tuto skupinu hostů je zásadní naplno pečovat.

Rám

Nevíte si rady se sociálními sítěmi, chcete představit možnosti úspěšné propagace v dnešním světe či vklouznout do světa kreativního marketingu a naučit se tvořit atraktivní koncept?

CHYSTÁM SE OTEVŘÍT UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ
Splnil se Vám sen a již brzy přivítáte první hosty? Nenechte nic náhodě a připravte se. Pomůžu Vám nastavit prodejní strategii, poradím, který hotelový systém vybrat a společně propojíme prodejní kanály pod centrální správu. Pro úspěšný prodej stačí pár efektivních kroků, které Vám však zaručí optimální obsazenost a spokojenost hostů.
CHCI BÝT PÁNEM SOCIÁLNÍCH SÍTÍ
V dnešní době nepotřebujete externí agenturu, abyste spravovali sociální média úspěšně. Stačí vnitřní rozhodnutí a chuť do online komunikace s vašimi stávajícím i potenciálními hosty. S radostí Vám předám cenné rady, triky a fígle a přesvědčím Vás, že správa sociálních sítí je vlastně zábava.
CHCI VYBUDOVAT VIP KOMUNITU
Věděli jste, že nejlevnější host je ten, který u Vás již byl? Největší zlato se nachází ve spokojených hostech a zákaznících, kteří Vás již znají. Proč se ale stále soustředíte jen na získávání nových? Společně nastavíme takové kroky a pravidla, která Vám nezaberou mnoho času, o to významnější výsledky však můžete očekávat. A nezapomeňte, spokojený a pravidelně se vracející host je tím nejlepším marketingovým nástrojem.
JEDNOU SE STANU MARKETINGOVÝM GURU
Společně nastavíme marketingovou strategii a jasný plán, který Vám umožní stát se skutečným tvůrcem svého podnikání. Má to jen jednu nevýhodu - připravte se na to, že konkurence Vás začne napodobovat. Nápadů je však neomezeně a je načase, abyste začal/a naplno využívat možnosti, které máte.
ŠKOLENÍ & KONZULTACE
Se mnou máte jednu velkou výhodu – nikdy se mě nemusíte bát na cokoliv zeptat. Na míru připravené školení pro jednotlivce a celý kolektiv.

Chci spokojený podnik