Autentický podnik

Váš příběh prodává. Sebekrásnější a moderně vybavené ubytovací zařízení nemůže uspět a naplno projevit svůj potenciál bez zajímavého konceptu služeb a lákavého příběhu.

Rám

Došly vám nápady, vaše nabídka pro individuální či firemní klientelu nebyla několik let aktualizována či jen chcete obohatit tu stávající?

Pro své klienty pravidelně tvořím nabídku pobytových, konferenčních a teambuildingových balíčků,
od A do Z připravuji krátkodobé i dlouhodobé nabídky.

Veškeré služby se snažím tvořit v kontextu jedinečného příběhu vašeho ubytovacího zařízení a regionu, ve kterém se nachází.
Jedině tak může vzniknout bezkonkurenční nabídka služeb, která dokáže oslovit vaší cílovou klientelu.

KONCEPT SLUŽEB
Došly vám nápady, vaše nabídka pro individuální či firemní klientelu nebyla několik let aktualizována či jen chcete obohatit tu stávající? Pro své klienty pravidelně tvořím nabídku pobytových, konferenčních a teambuildingových balíčků, od A do Z připravuji krátkodobé i dlouhodobé nabídky. Veškeré služby se snažím tvořit v kontextu jedinečného příběhu vašeho ubytovacího zařízení a regionu, ve kterém se nachází. Jedině tak může vzniknout bezkonkurenční nabídka služeb, která dokáže oslovit vaší cílovou klientelu.
REVENUE MANAGEMENT
Rozlučte se s fixním ceníkem a navyšme společně Vaše tržby. Aktivní cenotvorba není jen o snižování a zvyšování cen, ale zahrnuje mnoho dalších kroků, které dokážou významně zatraktivnit vaše bankovní konto.
PRODEJNÍ NABÍDKY
Podpořit obsazenost či příjem v určitém období nebylo nikdy jednodušší. Víkendové speciály v restauraci, akce měsíce na wellness služby či krátkodobé pobytové balíčky snů, které nelze nebookovat. Využijte neomezené studnice nápadů v mé hlavě a nadšení pro krásné hotelnictví.
TECHNOLOGIE V HOTELNICTVÍ
Channel Manager, Booking Engine, nastavení věrnostních programů a mnoho dalšího. Rádi byste zautomatizovali prodejní kroky, ale nemáte čas či dostatek informací o možnostech? Se mnou se můžete těšit na významné zjednodušení vašich každodenních povinností.
NABÍDKA NA MÍRU
Možná budete potřebovat trochu od všeho. Možná si nejste jisti, kde začít a co skutečně potřebujete. Pojďme se bezplatně potkat či si zatelefonovat a vyjasnit si potřeby pro vaše ubytovací zařízení. Kontaktujte mě pro vlastní nabídku.

Chci spokojený podnik